Be Original
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

We are a team and we will always be together for better or for worse ...

AcasaAcasa  PortalPortal  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Un forum dedicat tuturor fanilor anime și fan fiction din România. Alătură-te și tu în familie !

Ideei si noutati pentru forum

In jos 
+5
Erin.
Krystal
5adistic
Alice.
Nutella>.<
9 participanți
Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul
AutorMesaj
Nutella>.<
Administrator
Administrator
Nutella>.<

Data de inscriere : 23/08/2013
Localizare : Pe aici...pe net :D

Ideei si noutati pentru forum Empty
MesajSubiect: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeMar Aug 27, 2013 11:34 am

Puteti sa ne spuneti ideei pentru a imbunatati forumul. :Deu cu Lenalee le vom preloa si le vom pune in aplicare pe cele mai frumoase. Sper sa fiti originali Very Happy
Edit Lenalee : Cum a spus şi Kryss , dacă aveţi o idee o puteţi spune aici. Aşteptăm cât mai multe Smile
Sus In jos
https://ficuri13.forumz.ro
Alice.
Membru
Membru
Alice.

Localizare : Does not matter

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeJoi Aug 29, 2013 2:33 am

Hi. So... am o idee. Cred ca ar fii mai dragut daca ar exista o categorie doar pentru jocuri :)Adica, sa nu mai fie legata de cea de la "Discutii libere" :)Aceasta este sugestia mea :)Sper ca nu am spus nimic gresit :3
Sus In jos
5adistic
Administrator
Administrator
5adistic

Data de inscriere : 24/08/2013
Localizare : În spatele tău...

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeJoi Aug 29, 2013 2:43 am

Sugestia ta este una bună. O voi pune în aplicare când o să am timp. Şi nu ai spus nimic greşit :)Pupici :* Fii activă în continuare !

EDIT : Sunt mândră să anunţ că topic-ul ,,Jocuri forumiste'' s-a deschis Smile
Sus In jos
Krystal
Moderator
Moderator
Krystal

Localizare : Unicornia

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeMier Sept 04, 2013 4:57 am

Pai in primul rand as avea si eu niste sugestii. Sa nu mi le luati in nume de rau!
1. As propune ca pe forum sa se faca o categorie intitulata "Naruto space/world" , unde se vor posta informatii despre Personajele din Naruto, Naruto Shippuden. Tot in aceasta categorie sa se faca un topic cu Noutati din Naruto , si un topic cu Pareri legate de Personajele din Naruto.
2. O a doua propunere ar fi sa se faca o categorie intitulata "Fan Art" , iar in acel loc membrii forumului sa isi puna desenele. Tot in acel loc sa se faca un topic pentru RPC-uri, asta pentru fanii pasionati de asa ceva.
3.Sa se faca o categorie intitulata "Video" unde sa se faca un topic numit "AMV-uri preferate" , iar aici sa se posteze diferite AMV-uri din Naruto.

Ideile nu sunt originale, dar m-am gandit ca asa am putea imbunatati forum-ul si am putea aduce mai multi membrii. Rog Administratorii sa ia in considerare aceasta propunere si sa decida daca o pun sau nu in aplicare. Repet, ideile nu sunt originale, le-am vazut pe inca un forum si am zis ca nu ar strica sa avem si noi asa ceva. Multumesc anticipat si imi cer scuze daca am jignit/suparat pe cineva! Ja ne!
Sus In jos
5adistic
Administrator
Administrator
5adistic

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeMier Sept 04, 2013 7:18 am

xKushina a scris:
Pai in primul rand as avea si eu niste sugestii. Sa nu mi le luati in nume de rau!
1. As propune ca pe forum sa se faca o categorie intitulata "Naruto space/world" , unde se vor posta informatii despre Personajele din Naruto, Naruto Shippuden. Tot in aceasta categorie sa se faca un topic cu Noutati din Naruto , si un topic cu Pareri legate de Personajele din Naruto.
2. O a doua propunere ar fi sa se faca o categorie intitulata "Fan Art" , iar in acel loc membrii forumului sa isi puna desenele. Tot in acel loc sa se faca un topic pentru RPC-uri, asta pentru fanii pasionati de asa ceva.
3.Sa se faca o categorie intitulata "Video" unde sa se faca un topic numit "AMV-uri preferate" , iar aici sa se posteze diferite AMV-uri din Naruto.

Ideile nu sunt originale, dar m-am gandit ca asa am putea imbunatati forum-ul si am putea aduce mai multi membrii. Rog Administratorii sa ia in considerare aceasta propunere si sa decida daca o pun sau nu in aplicare. Repet, ideile nu sunt originale, le-am vazut pe inca un forum si am zis ca nu ar strica sa avem si noi asa ceva. Multumesc anticipat si imi cer scuze daca am jignit/suparat pe cineva! Ja ne!

Păi , ideile sunt foarte fumoase şi cred că ar trebui puse în aplicare. Dar nu îmi place prima idee, cea cu Naruto space/world . Mai bine în loc de Naruto , am pune Anime word unde să discutăm despre toate animele la un loc , inclusiv Naruto/Naruto Shippunden. Cred că e mai bine aşa. În rest , sunt toate ok . Aştept să văd ce spune şi Kryss, ca nu cumva să creăm ceartă sau , nu ştiu , nelămuriri. Eu sunt pro !
Sus In jos
Erin.
Helper
Helper
Erin.

Localizare : Accel World

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeLun Sept 09, 2013 3:14 pm

Am o idee!! Am o idee!!
Daca va place o puneti in aplicare, daca nu...asta e.
In legatura cu topicul "Concursuri".
Nu ar fi mai ordonat si mai simplu - ca sa zic asa - sa fie in topicul respectiv cate un forum pentru fiecare categorie (GFX; Melodia Saptamanii; Concurs de Seriale..etc)? Parerea mea e ca ar fi mai ordonat si ar arata mai bine. Oh, da...si ar fi frumos sa fie si un concurs cu fan ficuri.
Cam atat. Sper ca nu va deranjat mica mea sugestie.
C'ya! ^.~
Lenalee : Bună ! Păi în legătură cu ideea ta , eu cred că este foarte bună. Şi eu mă gândisem la fel , dar nu prea am avut timpul necesar să aplic ideea. Şi cu concursul de fan ficuri , vroiam să îl fac mai demult , dar am ezitat. Credeam că nu o să vă înscrieţi şi că nu o să vă placă. Am să pun în aplicare prima idee. Dar la a doua nu ştiu , mă mai gândesc. Nu am spus încă nu, deci încă mă mai gândesc Smile Să ai o zi frumoasă .*
Sus In jos
Zoella Brooks
Membru nou
Membru nou
Zoella Brooks

Data de inscriere : 21/09/2013
Localizare : Ghost Town :3

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeMar Sept 24, 2013 1:04 pm

Eu vreau sa sugerez o categorie pentru one shot-uri. Poate acum nu sunt membrii care sa scrie acolo, dar eu una, in mare, am one shoturi si mi-ar fi placut sa le pun aici, pentru ca ficurile nu le voi posta. Ar fi utila si pentru altii, poate mai sunt care vor sa scrie...
edit: Nuu, nuu, nuuu. De fapt, m-am gandit acum. Sa faceti o categorie numita "Creatii" cu subcategoriile: "One shoturi" "Poezii" .

Recomand, de asemenea, pentru ca forumul are prea multe categorii si nu arata bine asa, ca la categoriile cu ficuri sa se faca asa:
O cateogorie cu fiecare gen de ficuri unde sa fie subcategoriile "Ficuri terminate" "Ficuri in desfasurare" "Ficuri abandonate".
Sunt doar sugestii, acceptati ce vreti ^^. E parerea mea si nu am spus alea din burta, vreau doar ca forumul sa fie mai frumos.
Sus In jos
Nutella>.<
Administrator
Administrator
Nutella>.<

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeMier Sept 25, 2013 1:14 am

Pai vom aplica numai pprima idee pentru ca a doua este mai complicata oricum iti multumesc pentru ideeile tale super Smile)
Sus In jos
Elly :)
Critic
Critic

Data de inscriere : 13/12/2013
Localizare : De obicei cu ,virgula, capu-n nori.

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeVin Dec 20, 2013 11:31 am

Hei! Chiar ma uitam pe la topicurile, subtopicurile de pe acest forum si am remarcat ca nu avem o categorie unde sa postam imagini. Adica o galerie de poze/imagini de toate tipurile. Ideea nu este originala, este pe multe forum-uri, dar mi se pare foarte faina. Asa pot sa-mi maresc colectia mea de poze. Sper sa va ganditi si la aceasta idee. Thanks!

●•۰••۰•● βɛ Ѳяιɢιиαℓ Ғσяʋм ●•۰••۰•●

Ideei si noutati pentru forum UGQsDod
"Încrederea între prieteni pare să ia naştere în momentele cele mai intense."
Ideei si noutati pentru forum 8BGmFkk
Sus In jos
5adistic
Administrator
Administrator
5adistic

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeSam Dec 21, 2013 8:42 am

Elly a scris:
Hei! Chiar ma uitam pe la topicurile, subtopicurile de pe acest forum si am remarcat ca nu avem o categorie unde sa postam imagini. Adica o galerie de poze/imagini de toate tipurile. Ideea nu este originala, este pe multe forum-uri, dar mi se pare foarte faina. Asa pot sa-mi maresc colectia mea de poze. Sper sa va ganditi si la aceasta idee. Thanks!

Păăi....nu știu dacă ști , dar m-am gândit și am decis să o punem. Deci acum avem o categorie nouă numită „Imagini” Smile Nu postați aiurea în ea !
P.S. Mulțumim pentru sugestie și sper să mai vi în viitorul apropiat să ne mai spui Smile
Sus In jos
Critic
Critic

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeMier Dec 25, 2013 6:25 am

Hei, lume! Am ideea asta de mult timp, dar mereu uit s-o zic. Deci ar trebui sa puneti prima data regulamentul pe forum. Ce-i srept, eu am stat destul de mult prima data, pana l-am gasit. Deci ar fi mai bine ca prima data sa apra mare ,,Regulament''. Eu am stat sa-l caut, dar altii poate nu stau.... :-S

Edit:
Am mai gasit ceva. Smile) Deci ma uitam la rpc-uri si acolo cum sunt multe link-uri unul langa altul, mi-a fost incredibil de greu sa vad la care m-am uitat si la care nu. Dec,i rugamintea mea ar fi ca la link-urile care le-am vazut sa apara o culoare mai inchisa de albastru, ca sa-mi dau seama, sa nu ma uit la acelasi link de 100 de ori sau sa ratez altele. Sper sa se puna in aplicare aceste doua lucruri. Smile

Edit Lenalee : Îmi pare rău că nu mi-am dat seama mai de mult de ce ai spus tu. Dar cu toate treburile și școala, mi-a scăpat. Am rezolvat propunerile și mulțumesc că mi-ai spus. Pupici :*

Sus In jos
Krystal
Moderator
Moderator
Krystal

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeMier Dec 25, 2013 12:13 pm

Paii cum e Craciunul si vreau sa fiu o persoana mai buna, desi nu-mi iese , am zis sa vin si eu cu o propunere, dar depinde de voi daca o realizati, caci e ceva ce tine de imaginatie si multa munca, zic eu. In loc de scrisul asta nasol care apare la staff, sau membru, sa facem si noi niste rang-uri . De exemplu la Administrator sa fie un personaj din anime-ul Naruto : Minato sau Tsunade. La moderator sa fie Kakashi de exemplu, la V.I.P sa fie Temari de exemplu, si tot asa, sper ca se intelege ceva, dar am mai vazut si pe alte forum-uri si decat sa stam cu o simpla bara colorata acolo pe care scrie: Moderator, Administrator etc. mai bine sa avem si noi un personaj , mai multe culori , sa dam viata forumul-ui. Acum propunerea , depinde de voi daca este aprobata sau nu. Ja ne!
Sus In jos
Nutella>.<
Administrator
Administrator
Nutella>.<

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeMier Dec 25, 2013 11:51 pm

Ca sa putem face asta Cioco :3, ne-ar trebui un grafician, si eu m-am gandit la acest lucru, dar nu prea am gasit pe net si sa nu mai fie folosite in alta parte Smile, poate voi reusi sa fac aceasta propunere alaturi de Ale Smile

Ideei si noutati pentru forum Tumblr_inline_mqs1ghrHmh1qz4rgpIdeei si noutati pentru forum Tumblr_mths9vXHaL1svabfko1_500
Sus In jos
5adistic
Administrator
Administrator
5adistic

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeJoi Dec 26, 2013 5:45 am

Cioco:3 a scris:
Paii cum e Craciunul si vreau sa fiu o persoana mai buna, desi nu-mi iese , am zis sa vin si eu cu o propunere, dar depinde de voi daca o realizati, caci e ceva ce tine de imaginatie si multa munca, zic eu. In loc de scrisul asta nasol care apare la staff, sau membru, sa facem si noi niste rang-uri . De exemplu la Administrator sa fie un personaj din anime-ul Naruto : Minato sau Tsunade. La moderator sa fie Kakashi de exemplu, la V.I.P sa fie Temari de exemplu, si tot asa, sper ca se intelege ceva, dar am mai vazut si pe alte forum-uri si decat sa stam cu o simpla bara colorata acolo pe care scrie: Moderator, Administrator etc. mai bine sa avem si noi un personaj , mai multe culori , sa dam viata forumul-ui. Acum propunerea , depinde de voi daca este aprobata sau nu. Ja ne!

Deci , cum a spus și Cris, ne-ar trebui un grafician ca să le poată face. Cum nu avem, m-am gândit să le pun pe acestea. Știu că nu sunt pe placul vostru , dar vom încerca să le facem mai frumoase în viitor ca să vă placă. Apreciez că veniți cu propuneri și idei și chiar mă bucură. În viitor vor apărea alt fel de ranguri. Terminat !
Sus In jos
Critic
Critic

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeSam Dec 28, 2013 5:47 am

Hei! Tinand cont ca nu pot sa postez la topic, adica aici, am zis sa va spun la ,,Idei si noutati pentru forum''. Deci imi place ca ati incercat sa faceti niste rag-uri. Felicitari! Dar... Cum mereu la mine exsta un dar, ma gandeam daca ati putea sa le faceti diferite culori. Adica la admini sa fie rosie bara, la boderatori poate ramane asa, la helperi portocale, la critici mov si tot asa. In ce culoare este scris numele utilozatorului, asa sa fie si bara aia. Smile Sper ca nu v-am suparat, mai ales ca-mi imaginez cat at incercat sa le faceti si asa. Totusi... Poate odata o sa le schmbati culorile. Si as mai avea cateva idei, dar tac. Nu avem graficieni.

Sus In jos
5adistic
Administrator
Administrator
5adistic

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeSam Dec 28, 2013 8:06 am

Elly a scris:
Hei! Tinand cont ca nu pot sa postez la topic, adica aici, am zis sa va spun la ,,Idei si noutati pentru forum''. Deci imi place ca ati incercat sa faceti niste rag-uri. Felicitari! Dar... Cum mereu la mine exsta un dar, ma gandeam daca ati putea sa le faceti diferite culori. Adica la admini sa fie rosie bara, la boderatori poate ramane asa, la helperi portocale, la critici mov si tot asa. In ce culoare este scris numele utilozatorului, asa sa fie si bara aia. :)Sper ca nu v-am suparat, mai ales ca-mi imaginez cat at incercat sa le faceti si asa. Totusi... Poate odata o sa le schmbati culorile. Si as mai avea cateva idei, dar tac. Nu avem graficieni.

Exact , nu avem graficieni care să se ocupe. Că dacă aveam , rangurile erau colorate așa cum vroiai tu. Nu mai are rost să comentez la așa ceva......
Sus In jos
Critic
Critic

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeSam Dec 28, 2013 1:07 pm

Hei! Am facut si eu niste rang-uri. Mi-a luat cam toata ziua, dar sper sa va placa. Smile

Ideei si noutati pentru forum Qoau

Ideei si noutati pentru forum Mkzs

Ideei si noutati pentru forum D10z

Ideei si noutati pentru forum Ksfn

Ideei si noutati pentru forum H52k

Ideei si noutati pentru forum Ijnn

Ideei si noutati pentru forum Ushp

Ideei si noutati pentru forum 0hwl

Ideei si noutati pentru forum Qysh

Ideei si noutati pentru forum Yxhb

P.S.: Rang-urile le-am pus la indemnul lui Maryse, sper sa nu se supere nimeni. Smile

Sus In jos
Krystal
Moderator
Moderator
Krystal

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeSam Dec 28, 2013 1:14 pm

Sunt asa de frumoasee, ti-am mai zis de 3894673 de ori azi, dar nu conteaza. Lena, sper sa nu te superi, si tu ai depus un efort, dar ma gandesc ca acestea ar fi mai potrivite. Sper sa fie luate in considerare si puse. Multumim Elly!
Sus In jos
5adistic
Administrator
Administrator
5adistic

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeSam Dec 28, 2013 1:27 pm

Sunt frumoase. Defapt, chiar îmi plac. Poate le voi pune....mâine. Mulțumesc pentru efort.
Sus In jos
Critic
Critic

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeMier Ian 01, 2014 12:24 pm

Mi-a mai venit o idee! La ,,Sa vorbim despre altceva'' sa punem si o sectiune cu unor, iar acolo inca trei subcategorii cu folme, poze si bancuri. Iar acolo fiecare sa aiba topicul lui, unde sa posteze. Deci ce ziceti? Smile

Sus In jos
5adistic
Administrator
Administrator
5adistic

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeJoi Ian 09, 2014 1:56 pm

Sunt de acord.
Ce să mai....idee aprobată !
Puteți începe să postați acolo.
Dar cu atenție  Smile 
Sus In jos
Andrada :*
Critic
Critic
Andrada :*

Localizare : O lume perfecta, unde fiecare vis poate deveni realitate.

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeVin Ian 10, 2014 2:56 pm

Am vazut ca forumul s-a schimbat mult şi îmi place asta, doar că aş avea şi eu o mica sugestie, dacă se poate.
M-am găndit că ar arăta mai frumos daca acele, steluţe, dacă le pot spune aşa, in care scrie ''Old'' si ''New'' sa aibă culori diferite, pentru a fi mai usor de diferenţiat.
De exemplu, cel cu ''New '' sa fie albastru.

DaDy terminat
Bye Bye

Ideei si noutati pentru forum Nxai

Acolo unde cuvintele esueaza, muzica vorbeste.
Hans Christian Andersen
Sus In jos
Nutella>.<
Administrator
Administrator
Nutella>.<

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeSam Ian 11, 2014 1:19 am

Bine Andrada, le voi schimba din nou pentru tine Smile

Ideei si noutati pentru forum Tumblr_inline_mqs1ghrHmh1qz4rgpIdeei si noutati pentru forum Tumblr_mths9vXHaL1svabfko1_500
Sus In jos
Chou
Grafician
Grafician
Chou

Data de inscriere : 12/01/2014
Localizare : NEVERLAND

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeJoi Ian 16, 2014 11:50 am

Uh , mă bag şi eu ca musca - n cratiţă  Laughing  şi sugerez nişte chestiuţe .

1 . În cadrul categoriei " Fan Art " există acele 2 forumuri denumite " RPG-uri " şi " Tutorial RPG-uri " . Am observat că topicurile din forumuri au denumiri ce conţin " RPC " şi nu " RPG " , plus că din vagele mele cunoştinţe de RPG şi RPC , acestea sunt total diferite . ( RPG - role play game , un joc de rol în care fiecare jucător îşi creează un personaj abordând aspectul unui caracter anime sau din filme , muzică şi îi dă însuşiri proprii a personalităţii , istoricului etc. , iar RPC - ei bine , ăstuia termen chiar nu - i ştiu definiţia , dacă ar fii după mine s - ar potrivi mai bine OC ( original caracter sau ceva gen ) , oricum ţine de lucrări artistice după un model anume ) .
Deci diferenţa e mare , şi spun că ar trebui schimbat titlurile acelor forumuri în RPC sau OC , fiind mai logice .
2 . Încă din prima zi am observat că nu pot posta link - uri externe ( gen un textdrept link ce trimite la altă pagină , imagine , clip ) dacă nu am minim 7 zile pe forum . Se poate dezactiva această opţiune ?  ( e undeva prin panoul de administrare , general , forum - securitate - " Interzice membrilor sa posteze linkuri externe si adrese de e-mail in prima saptamana de la inregistrare : " NU  Very Happy 
3 . Uh , Uh . Paleta extinsă de culori . Cele generale sunt banale şi sunt sigură că măcar la semnătură cineva va dori o culoare mai " speşăl " pentru a evidenţia un text . ( PA , general , mesaje şi emailuri - configurare , " Tipul editorului paletei de culori : " EXTINS xD

Um , cam atât , momentan astea mi s - au părut cele mai banale lucruri de spus .___.
Aş mai avea o întrebare , curiozitate . . .
Dacă mi - aş dori să fiu grafician a forumului . . .  chiar sunt nevoită să aştept o lună pentru a îndrăzni să completez acea cerere sau să primesc răspunsul  Laughing ?

Edit Lenalee :
Ok , să îți explic :
1. Categoriile de care ziceai tu că nu sunt bine scrise, m-am ocupat eu de ele și le-am corectat. Acum scrie RPC. Și chiar îmi pare rău. A fost o greșeală de tastare și făcută din neatenția mea. Cu toate problemele ce mă înconjoară și cu școala, am scris greșit. Deci punctul ăsta e rezolvat.

2. Așa este , nu poți posta link-uri externe dacă nu ai 7 zile pe forum. Am vrut asta ca membrii să se ambiționeze și să înte mai mult pe forum. Și nu e chiar atât de greu să aștepți o săptămână să se dezactiveze opțiunea. Cel puțin așa cred eu.

3. Am rezolvat ideea cu „paleta de culori” și mersi pentru sfat  Razz 
Vrei să fi grafician ? No problem. Dă-mi un PM și îți voi explica ce trebuie să faci pentru a trece testul. Exact, e și un test. Dar trimite-mi mâine , te rog. Acum sunt obosită și mâine am o zi grea la școală.

So....mulțumim pentru sugestii. Te mai așteptăm cu altele  Smile

Edit Nutella>.< :

1) Intr-adevar acolo a fost o gresala de tastatura, si sincera s afiu eu nici nu am observato....sorry !

2) Am dezactivat aceasta obtiune pentru ca am zis ca poate doresti sa participila vre-un concurs sau la alte lucruri si nu as vrea sa astepti pentru acest lucru Smile....

Ps: NU te supara Ale...  Smile 

Sus In jos
Critic
Critic

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitimeSam Feb 15, 2014 2:42 am

Propunere urgenta! Schimbati scrisul ala imens ca se vede aiurea tare. Cel putin pe mine ma dor ochii. >.< click. click, iar. Si sa nu mai fie scris doar cu Caps Lock, adica ASA APROAPE PESTE TOT. Nu imi place asa mult cum se vede.  Daca sunteti de acord ok, daca nu soarta... Doar parerea mea.

Sus In jos
Continut sponsorizat

MesajSubiect: Re: Ideei si noutati pentru forum   Ideei si noutati pentru forum Icon_minitime

Sus In jos

Ideei si noutati pentru forum
Sus 
Pagina 1 din 2Mergi la pagina : 1, 2  Urmatorul

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Be Original :: Sugestii-
Mergi direct la: