Be Original
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

We are a team and we will always be together for better or for worse ...

AcasaAcasa  PortalPortal  ÎnregistrareÎnregistrare  ConectareConectare  
Un forum dedicat tuturor fanilor anime și fan fiction din România. Alătură-te și tu în familie !

Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea

In jos 
2 participanți

Ce melodie merita sa castige ?
1) Nutella>.< - Of Monsters and man - Silhouettes
Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea Vote_lcap0%Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea Vote_rcap
 0% [ 0 ]
2) Krystal - Katy Perry - Dark Horse
Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea Vote_lcap100%Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea Vote_rcap
 100% [ 2 ]
Total voturi : 2

AutorMesaj
Nutella>.<
Administrator
Administrator
Nutella>.<

Data de inscriere : 23/08/2013
Localizare : Pe aici...pe net :D

Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea Empty
MesajSubiect: Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea   Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea Icon_minitimeDum Apr 13, 2014 1:08 am

Hei, stiu ca nu am mai adus un nou subiect la acest concurs si sunt in urma rau d etot, dar am fost extrem de ocupata cu scoala si nu am mai intrat mai deloc pentru a mai posta dar nu v-am uitat..doar suntem o familie Smile
Anyway...as vrea sa le multumesc tuturor persoanelor de pe acest forum, va multumesc ca v-ati inscris, ati ajutat forumul sa creasca, ati aduc ficuri, muzica, desene si tot felul de subiescte interesante ... Va Multumesc !

Acum, imi cer scuze ca am vorbit atat in aceasta parte, dar imi era lene sa ma duc in alta categorie..anyway, din nou...Sa incepem cu acest concurs :3

- de azi pana Vineri se posteaza
- Vineri seara se pune sondajul
- Duminica se anunta castigatorul
- nu va votati singuri

So....am venit cu o melodia care cineva intr-un fel mi-a recomandat-o, eu ascult muzica d ela aceasta trupa si cum a stiut, mi-a trimis-o iar eu am ascultat-o, bineinteles ca imediat m-am indragostit de ea...so, ascultati-o si voi  Very Happy 

Of Monsters And Man - Silhouettes

●•۰••۰•● βɛ Ѳяιɢιиαℓ Ғσяʋм ●•۰••۰•●

Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea Tumblr_inline_mqs1ghrHmh1qz4rgpConcurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea Tumblr_mths9vXHaL1svabfko1_500

Ultima editare efectuata de catre Nutella>.< in Sam Apr 26, 2014 2:40 pm, editata de 2 ori
Sus In jos
https://ficuri13.forumz.ro
Krystal
Moderator
Moderator
Krystal

Data de inscriere : 23/08/2013
Localizare : Unicornia

Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea Empty
MesajSubiect: Re: Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea   Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea Icon_minitimeDum Apr 13, 2014 2:20 am

Somnoriciii *hug* . Ce dor imi era mie de tineee . Chiar ca nu ai mai postat de o groaza de timp, am crezut ca te-a mancat Nutella o.O . Dar te pupacesc eu in privat  Embarassed  . Sii acum o melodie care ma ajuta la nervi .

Katy Perry- Dark Horse :3
Sus In jos

Concurs Melodia Saptamanii - Editita a saisprezecea
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Be Original :: Concursuri !!! :: Concurs Melodia Săptămânii !-
Mergi direct la: